Scroll Down
O nás
Tygřík Tom

Dětský sportovní svět Toma Talenta je tady již od roku 2009. Několik let byl znám jako INLINETALENT, ale vzhledem k postupnému rozšiřování našich aktivit se vžil více multisportovní název TOM TALENT podle našeho maskota tygříka Toma.

Za tuto dobu s námi sportovalo již více jak 15.000 dětí.

Tygřík Tom je průvodcem celého našeho sportovního světa a také garantem zdravého a férového sportování pro všechny malé i velké děti. Pojmy jako PŘÁTELSTVÍ, FAIR PLAY nebo RESPEKT a další patří do SPORTOVNÍHO DESATERA Toma Talenta, které provází všechny naše kurzy a akce. Jsou na něj "napojeny" sportovní programy jako jsou:

LETNÍ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY
LETNÍ POBYTOVÉ TÁBORY

HOKEJOVÉ KONDIČNÍ KEMPY
SPORTOVNÍ ŠKOLY V PŘÍRODĚ
LYŽAŘSKÉ KURZY
LETNÍ FESTIVALY

Od roku 2006 také úspěšně provozujeme taneční oddíl pod názvem SC NEXTYLE.
Jsme několika násobní mistři ČR ve street dance a mistři Evropy v hip hopu.

V roce 2019 přibyl do našich aktivit nový projekt pro české hokejové děti. Více o tomto projektu již ZDE.

Sportovní koktejl Toma Talenta je úplně pro každé dítě, které má rádo pohyb v různých formách a chce mít spoustu nových zážitků.

Nebojte se nás skutečně "ochutnat".

Kariéra

AKTUÁLNĚ VOLNÉ POZICE

Novinky
3. Červenec 2020

S námi se děti naučí spoustu nových věcí a hlavně je to neskutečně baví!! 🏃‍♀️🏃‍♂️🤸‍♂️
www.tomtalent.cz

2. Červenec 2020

Na našich táborech letos všichni tančí vesmírný taneček se 🚀SPACE TOMEM🚀

29. Červen 2020

ŘEŠÍTE TÁBORY NA POSLEDNÍ CHVÍLI A STÁLE NEMÁTE JASNO, JAK ZABAVÍTE SVÉ DĚTI O PRÁZDNINÁCH? Máme ještě volná místa a pro vás jednoduché řešení!!😉 Nabízíme příměstské a pobytové tábory, sportovní kempy a kurzy za skvělé ceny!! 👍
Naše nabídka je opravdu rozmanitá a určitě pro své dítě vyberete to, co ho baví - INLINE BRUSLE, KOLO, GOLF, TANEC, MÍČOVÉ SPORTY nebo HOKEJ
►► https://tabory.tomtalent.cz/

18. Červen 2020

PŘIDEJTE SE K NÁM! Letní příměstský tábor plný zábavy a sportovních zážitků s tématikou LETNÍ OLYMPIÁDA pro děti ve věku 5 – 12 let.
Děti během celého týdne vyzkouší celou řadu tradičních i netradičních sportů, zažijí kupu legrace a budou mít letní sportovní zážitky. Mohou se těšit na: míčové sporty, raketové sporty, atletiku, opičí dráhy, kanjam, spikeball, petanque, lukostřelby, frisbee atd. Děti budou celý týden „žít“ v olympijské vesnici, skládat olympijský slib Toma Talenta a reprezentovat vybraný oblíbený stát. Poslední den je připraven závěrečný medailový ceremoniál.
Více informací a objednávku najdete ZDE ►►https://tomtalent.webooker.eu/Courses/Register/95694?returnUrl=Courses&tabName=detail

17. Červen 2020

27. - 31.7. Letní příměstský tábor plný zábavy a sportovních zážitků s tématikou ZÁCHRANA SPORTOVNÍ ŘÍŠE pro děti ve věku 5 – 12 let.
V satalické oboře žije zlý skřet Loren, který při sportování podvádí, nehraje fér a chce zničit sportovní říši. Za pomoci sportovního desatera Toma Talenta ho lze přemoct a říši zachránit. Jeden za všechny a všichni za jednoho aneb hrajeme FAIR PLAY.
Více informací a objednávku najdete zde ►►https://tomtalent.webooker.eu/Courses/Register/95690?returnUrl=Courses&tabName=detail

ESHOP
Klikněte pro interakci
Kontakty
E-mail

tom@tomtalent.cz

Adresa

Klub Toma Talenta, K Rybníčku 8, 190 15 Praha - Satalice

Telefon

+420 725 345 365

Výzva k akci

Recenze

Recenze